• Występ mobilnej filharmonii

• W styczniu artyści zaproponowali uczniom przedszkola i szkoły kolejny koncert  zatytułowany „Piękne bale w karnawale”. Podczas występu uczestnicy odbyli podróż w czasie na zamki i dwory, gdzie organizowano wspaniałe bale. Muzycy ucharakteryzowani w stroje z epoki zagrali poloneza, walca, menueta i inne utwory. Zaprezentowali też najpopularniejsze tańce i zachęcili do nauki kroków i prostego układu choreograficznego.  Koncert zakończył się sambą, dzięki czemu można było poczuć atmosferę prawdziwego karnawału.

• WYJAZD DO ZESPOŁU SZKÓŁ W WYSOKIEJ

• W dniu 13.01.23 klasa VIII pojechała do Wysokiej, na dni otwarte w Zespole Szkół im Tadeusza Kościuszki. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych w pracowni hotelarskiej, kelnerskiej, gastronomicznej i dietetycznej. Zajęcia miały charakter interaktywny i pozwoliły spojrzeć na placówkę jak na swoją przyszłą szkołę. Gospodarze wyczerpująco odpowiadali na pytania ósmoklasistów. Czas  upłynął bardzo miło i szybko. W ramach dni otwartych, został również zorganizowany Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną, w którym klasa VIII licznie wzięła udział. Zaangażowanie przełożyło się na sukcesy, bo praca Julii Trojnar i  Jakuba Wiśniewskiego zajęły odpowiednio II i III miejsce. Gratulujemy!

• Kiermasz Bożonarodzeniowy

• Pragniemy serdecznie podziękować rodzicom, uczniom oraz osobom zaangażowanym w "Kiermasz Bożonarodzeniowy" kartek i ozdób, z którego dochód w kwocie 1343 zł został przekazany na leczenie Poli Matuszek z Białobok.

• XVII GMINNY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK POD HASŁEM ,,ANIOŁ PASTERZOM MÓWIŁ”

• W dniu 8.01.2023 r nasi uczniowie wzięli udział w XVII Gminnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kraczkowej, który został zorganizowany pod patronatem Wójta Gminy Łańcut. Kategorię wiekową klas 4-6 reprezentowały: Weronika Harpula z kolędą ,, O Gwiazdo Betlejemska” i Wiktoria Dąbska z kolędą ,,Przybądźcie dziś wierni”.

Celem festiwalu było kultywowanie polskiej tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz rozbudzanie wśród dzieci     i młodzieży muzycznych zainteresowań.

W oczekiwaniu na werdykt jury, wszyscy uczestnicy wspólnie kolędowali na scenie.

Następnie, nagrodzeni w poszczególnych kategoriach wiekowych uczniowie otrzymali dyplomy i upominki.

Sukces osiągnęła Wiktoria Dąbska zajmując III miejsce.

Gratulujemy!