• Nasz profil

• Misja i wizja szkoły

• Misja szkoły

Nasza szkoła wychowanie młodego pokolenia opiera całkowicie na chrześcijańskim systemie wartości w ścisłej współpracy z domem rodzinnym i Kościołem.

Wizja szkoły

Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną, otwartą na współpracę ze środowiskiem, umożliwiającą naszym wychowankom wszechstronny rozwój, dążącą do kształtowania rzetelnych, odpowiedzialnych, pełnych zapału młodych ludzi, potrafiących samodzielnie zaplanować swoją przyszłość, dla których wzorcem osobowym jest Patronka Szkoły - Anna Jenke i Jej przesłanie:

"Bo na wieki być Polakiem,

to żyć bosko i szlachetnie."

"W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem - o to, ażeby bardziej był, a nie tylko więcej miał; aby więc poprzez wszystko, co ma, co posiada, umiał bardziej i pełniej być człowiekiem, to znaczy, ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugimi, ale i dla drugich."

Słowa Ojca Świętego
            Jana Pawła II