• Szkoła Podstawowa zajęła III miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa w kategorii szkół podstawowych Gminy Łańcut,
            • Aleksandra Kiełbicka za zdobyła  tytuł Mistrza Gminy Łańcut szkół podstawowych  w roku szkolnym 2014/2015 w Turnieju Tenisa Stołowego  o Puchar Prezesa,
            • Chłopcy zajęli I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 2014/2015  w Mini Piłce  Nożnej,
            • Łukasz Glac zdobył tytuł Najlepszego Zawodnika Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2014/2015 w Mini Piłce Nożnej,
            • Zespół Instrumentalny  zajął I miejsce  w Powiatowym  Konkursie Kolęd i Pastorałek ph. „Z aniołami zaśpiewajmy”